Hakkımızda

İletişim

Firmamız ısıtma, soğutma, nem alma ve nemlendirme sektöründe Servis Hizmeti verme amaçlı olarak, 2001 yılında İstanbul’da kurulmuş, 05.10.2010 tarihinde FORMTEK KLİMA BAKIM İNŞ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. olarak bu günlere gelmiştir.

Firmamızın kuruluş amacı; Başta Endüstriyel Klimalar, Soğutma Grupları, Rooftop (çatı tipi paket üniteler), Hassas Kontrol üniteleri, Toprak ve Su Kaynaklı Isı Pompaları, Nem alma ve Nemlendirme cihazları, Kanallı Split klimaların Bakım ve Servis Hizmetlerinin verilmesidir.

Aynı zamanda, sistemde meydana gelebilecek arızaları önlemek, sistem performansının düşme riskini veya hatanın ortaya çıkma ihtimalini azaltmak, sistemin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmasını sağlamak amacı ile periyodik olarak sistemlerin koruyucu ve arıza bakımlarını yapan uzman, yüksek bilgi birikimine sahip ve konusunda deneyimli personelimizle hizmet vermeye devam etmektedir.

Klima ve havalandırma sistemlerine ait, Hijyenik ve Konfor Klima Santralleri, Soğutma Grupları, Fancoil Üniteleri, Filtreler, Buharlı Nemlendiriciler, Hava Kontrol Malzemeleri (Menfezler, Hepa Filtre Kutuları, Shut-Off Damperler) Klima ve Soğutma Sistemleri ve Yedek Parçaları (Hermetik, Semi Hermetik, Scroll, Vidalı Kompresörler, Expansione Valfler, Blower Fan Motorları, Kondenser Fan Motorları, Chiller ve Çatı Tipi Rooftop Klima Elektronik Kartları, Sensörler Brülorlü Klima Sistemleri ve Yedek Parçaları Compact Ventil Ateşleme Trafoları, Ateşleme Bujileri, Doğalgaz Çevrim Kiti ) ve Otomatik Kontrol Cihazlarının da satışını üstlenmiştir.

Firmamızın Hedefi;

Problemlere doğru hizmet yaklaşımı oluşturmak, ekonomik, hızlı ve % 100 koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı çözümler üretmektir.